obálka: Super Body (sada 4 DVD nosičov)

Super Body (sada 4 DVD nosičov)

Bežná cena knihy: 29,90 €
Naša cena: 28,41 
  (zľava 5 %)

máme posledný kus, posielame do 24 hodín


Informácie o knihe

Stačí vám menej ako 30 minút denne, cvičíte kedykoľvek máte čas a chuť, nepotrebujete žiadne drahé pomôcky, cvičením vás sprevádzajú top slovenské trénerky a vytúžené výsledky dosiahnete už za 4 týždne.

Chcete už naozaj schudnúť? Túžite spevniť telo?

Vyskúšajte komplexný video program na domáce cvičenie SUPER BODY. Precvičíte si celé telo s dôrazom na spaľovnie tuku, spevňovanie tela a ako bonus získate mladú tvár s tvárovou gymnastikou.

Postaráte sa tak kompletne o celé telo, so zameraním na špeciálne partie zadok, stehná, brucho, prsia, tvár a chrbát.

Skúšali ste cvičiť už x krát a nikdy vám to nevydržalo?

V tomto programe sme sa zamerali na jednoduché cvičenia, ktoré vám pomôžu počas prvých 21 dní vytvoriť správne pohybové návyky.

Dajte STOPku výhovorkám cvičte kedy chcete, a to z pohodlia domova -Nemusíte nikam cestovať - osobnú trénerku budete mať priamo doma, -Cvičíte z pohodlia domova - neovplyvní vás ani počasie, -K cvičeniam nepotrebujete žiadne vybavenie - ušetríte za drahé pomôcky, -Bude to zábava, každý deň cvičíte niečo iné - nuda vám tak určite nehrozí, -Cvičenia sú vhodné pre začiatočníkov aj pokročilých bez ohľadu na to, koľko máte rokov.

Necvičíte sami, ale každým cvičením vás sprevádzajú 3 slovenské top trénerky, známe aj z prestížnej súťaže o najlepších trénerov FIT LEADER Lea Grančič, Helena Ballová a Iveta Štecová.

Kúpou tohto video programu na cvičenie získate: -28 tréningov na domáce cvičenia v slovenskom jazyku, -Viac než 12 hodín cvičenia v televíznej kvalite, -Extra squat výzvu.

Hodnotné bonusy ZADARMO navyše Pri zakúpení tohto DVD setu získate taktiež 2 užitočné e-knihy FIT JEDÁLNIČEK a FIT SMOOTHIE úplne zadarmo.

Poďte do toho a začnite cvičiť už dnes!

REFERENCIE: Diana Hágerová obľúbená televízna moderátorka

"Ak chcem vidieť výsledky pri cvičení, je pre mňa dôležitá pravidelnosť. Aktuálne, počas mojich materských povinností je najľahšia a najlepšia cesta cvičenie doma. Síce mám teraz menej času sama na seba, ale chvíľku na cvičenie sa snažím nájsť vždy. Práve preto som si obľúbila jednoduché a účinné tréningy s video programom SUPER BODY."

Jana Šimkovičová zakladateľka CVIČTE.SK

Ak by som mala doma takýto program po pôrode, tak by sa mi oveľa lahšie chudlo. Nemusela by som taktiež rozmýšlať, čo mám cvičiť alebo kam mám ísť. Preto sme pre vás takýto video program vytvorili jednoducho si ho pustíte a cvičíte.


Zaradené v


Podrobnosti

  • EAN: 9788097237745