obálka: Jednohubky pre dušu

Jednohubky pre dušu

Autor: Urbanec Peter
Vydavateľstvo: Urbanec Peter
Bežná cena knihy: 12,00 €
Naša cena: 10,20 
  (zľava 15 %)

posielame do 24 hodín


Informácie o knihe

Nie je to obyčajná kniha, je to aktuálny bestseller,dôležitý skutočný príbeh pre každého človeka. Princípy z knihy pomôžu vidieť život z nadhľadu, privedú k pochopeniu, že život je vlastne jednoduchý. Kniha sa stane poradcom pri rôznych myšlienkových nastaveniach a pomáha v ťažkých životných situáciách získať iný pohľad. Viete v čom je táto kniha výnimočná? Každý príbeh je aj sfilmovaný,takže okrem tlačenej verzie získate aj video-verzie príbehov. Práve preto si túto knihu zamilujú aj tí, ktorí radšej pozerajú, ako čítajú.

Autorom knihy je Peter Urbanec, známy konzultant, kouč a motivačný spíker. Už viac ako 25 rokov pomáha ľuďom zvyšovať ich výkon v osobnej a kariérnej rovine. Jeho úcta k ľuďom ho jasne vedie k umeniu empatie a pochopeniu človeka a života. Veľa známych osobností sa vyjadrilo,že Peter patrí medzi najinšpiratívnejších Slovákov.

Tento jedinečný darček obsahuje navyše aj online tréning : Život bez strachov a bŕzd. Vďaka nemu sa vaši ľudia naučia zvládať rôzne záťažové situácie a náročné chvíle, s ktorými sa denne stretávajú. Verte mi, že s týmto online tréningom raz a navždy skoncujete s brzdami ako "nie som dosť dobrý", "to je trápne", "to sa nedá", ...Podrobnosti

  • Počet strán: 204
  • Formát: 150 × 150 mm
  • Váha: 240 g
  • Väzba: brožovaná
  • ISBN: 978-80-973758-0-5
  • EAN: 9788097375805