obálka: Čarovné Slovensko (druhé, doplnené vydanie)

Čarovné Slovensko (druhé, doplnené vydanie) (2021)

Vydavateľstvo: Mafra
Bežná cena knihy: 29,99 €
Naša cena: 28,49 
  (zľava 5 %)

posielame do 24 hodín


Informácie o knihe

Naša krajina je nádherná a svetu to dáme vedieť v troch jazykoch. Výpravná publikácia sa dočkala svojho druhého vydania. Je doplnené o úplne novú kapitolu o jedinečných technických pamiatkach Slovenska.

Publikácia, ktorá je v slovenskom, anglickom a nemeckom jazyku, je dielom kolektívu obľúbeného magazínu Čarovné Slovensko.

Najkrajší darček, aký nájdete na knižnom trhu je kniha Čarovné Slovensko – výpravná fotograficko-náučná publikácia v luxusnom prevedení s informáciami o krásach Slovenska v slovenčine, angličtine a nemčine. Potešte seba alebo svojich blízkych - doma či v zahraničí.

Pretože takmer každý z nás má vzťah ku krásnym fotografiám, slovenskému folklóru, tradíciám, prírode ale i mestám, hradom či horám. Nechýba ani časť venovaná našej národnej kuchyni. A to všetko v troch jazykoch. Novinkou je kapitola, ktorá sa venuje najkrajších technickým pamiatkam Slovenska.

Kniha je vďaka trojjazyčnosti priam ideálnym darčekom aj pre vašich známych či rodinu v zahraničí. Ukážte im, že Čarovné Slovensko je aj Magic Slovakia a Magische Slowakei. Okrem známych miest a zákutí publikácia predstavuje aj tie menej známe. Dozviete sa o takmer zabudnutých remeslách či kulinárskych špecialitách. Stredom knihy sa tiahne jedinečná rozkladacia panoráma Vysokých Tatier.

Lepší darček pre milovníkov Slovenska nenájdete!

Nové, doplnené vydanie sa skladá z týchto siedmych kapitol:

Folklór a remeslá Mestá a miesta Hrady, zámky a kaštiele Hory a lesy Chute a vône Príroda Slovenska Technické pamiatkyPodrobnosti

  • Počet strán: 296
  • Formát: 245 × 308 mm
  • Váha: 1992 g
  • Väzba: pevná
  • ISBN: 978-80-89950-99-7
  • Rok vydania: 2021
  • EAN: 9788089950997