obálka: Geniálne potraviny

Geniálne potraviny (2023)

Autor: Lugavere Max
Vydavateľstvo: Jan Melvil Publishing
Bežná cena knihy: 20,95 €
Naša cena: 19,90 
  (zľava 5 %)

máme posledný kus, posielame do 24 hodín


Informácie o knihe

Škvŕka vám v mozgu? Začnite ho poriadne kŕmiť!

Olivový olej, avokádo, čučoriedky, horká čokoláda, vajcia, divý losos, hovädzie z pastvy, tmavá listová zelenina, brokolica, mandle. Zoznam desiatich geniálnych potravín nie je tajomstvom, tak prečo ho neprezradiť hneď. V knihe sa toho totiž dozviete oveľa viac:

– Čím presne sú pre vás geniálne potraviny prospešné a prečo vám práve ony pomôžu k lepšej duševnej a telesnej kondícii. – Ako úpravou jedálneho lístka stlmiť príznaky ADHD, úzkosti a depresie a znížiť riziko demencie a Alzheimerovej či Parkinsonovej choroby alebo odbúrať tuky tzv. biochemickou liposukciou. – Že sme v porovnaní s našimi predkami značne fyzicky schradli. Oni totiž bežne mávali kondí­ciu vrcholových športovcov. – Aké sú príčiny mozgovej hmly a únavy a ako sa ich zbaviť. – Že starneme tak rýchlo, ako rýchlo produkujeme inzulín – a preto sa musíme o jeho uvoľňovanie začať svedomito starať.

Vďaka geniálnemu plánu vyladíte svoj mozog aj telo a budete mať jasno v tom: – Kedy jesť a kedy už radšej nie, ak chcete zostať v strehu celý deň a v noci dobre spať. – Že niektoré potraviny možno bleskovo zlepšujú náladu, ale dlhodobý prospech zvyčajne prinášajú iné. – Ktoré zmeny životného štýlu vaše zdravie posilnia bezbolestne a čo vám, naopak, za trápenie vôbec nestojí. – Že síce neexistuje návod na zázračne rýchle schudnutie, ale môžete významne pomôcť tomu, aby ste zostali celý život fyzicky aj psychicky fit.Podrobnosti

  • Počet strán: 432
  • Formát: 143 × 215 mm
  • Väzba: brožovaná
  • ISBN: 978-80-7555-195-5
  • Rok vydania: 2023
  • Jazyk: slovenský
  • EAN: 9788075551955