obálka: 17-dňová diéta

17-dňová diéta (2012)

Skvelý plán na rýchle schudnutie

Autor: Moreno Mike
Vydavateľstvo: Ikar
Bežná cena knihy: 12,90 €
Naša cena: 9,68 
  (zľava 25 %)

máme posledný kus, posielame do 24 hodín


Informácie o knihe

Ak sa chcete zbaviť kíl naozaj rýchlo, účinne a natrvalo, siahli ste po správnej knihe. Pri iných diétach človek neraz hladuje, no v 17-dňovej diéte Dr. Mika Morena vás to nečaká. Zakladá sa na osvedčených metódach, preto môžete schudnúť a navždy si udržať cieľovú hmotnosť. Nezáleží na tom, či musíte zhodiť desať, alebo sto kíl. Táto revolučná metóda upraví látkovú premenu tak, aby ste spaľovali tuky vo dne v noci. Diétny program tvoria štyri 17-dňové cykly:

ZRÝCHĽOVACÍ – schudnete prudko, lebo sa zbavíte uložených cukrov a tukov. AKTIVAČNÝ – striedaním dní s nízkym a vysokým príjmom kalórií oživíte metabolizmus a zhodíte ďalšie kilá. DOSAHOVACÍ – naučíte sa obmedzovať veľkosť porcií a osvojíte si nové cviky. UDRŽIAVACÍ – budete kombinovať prvé tri cykly. Upevníte si v ňom zdravé návyky, aby ste si ich navždy udržali. V pracovné dni sa budete stravovať diétne a cez víkend si môžete dopriať obľúbené jedlá.

Dr. Michael Rafael Moreno, známy ako Dr. Mike, žije v San Diegu a pracuje ako rodinný lekár. Roku 2008 prišiel s programom Walk with Your Doc (Prechádzky s lekárom). Každý utorok a štvrtok s pacientmi a sympatizantmi zdravého pohybu absolvuje rannú prechádzku a jeho spoločnosť sa stále rozrastá. Dr. Mike je hrdý na to, že pacienti ho nevnímajú iba ako lekára, ale aj ako priateľa a dôverníka.

Z anglického originálu The 17 Day Diet (Free Press, the Division of Simon & Schuster, New York 2010) preložil Róbert Hrebíček.Podrobnosti

  • Počet strán: 286
  • Formát: 135 × 235 mm
  • Väzba: pevná
  • ISBN: 978-80-551-2854-2
  • Rok vydania: 2012
  • Jazyk: slovenský
  • EAN: 9788055128542